Technologia

Wybór odpowiedniego ogrodzenia wcale nie jest tak oczywistą sprawą. O ile sam płot może być zależny jedynie od naszych upodobać, poczucia estetyki z zwykłych zachcianek, tak furtka oraz brama powinny stanowić przemyślaną decyzję. Jedni wolą bramy wtapiające się w całość ogrodzenia, a inni ozdobne, monumentalne, które wyróżniają się z daleka.

walki robotów

Miłośnicy filmów „Transformers” i „Gigantów ze stali” mają poważne powody do radości. Coś, co jeszcze do niedawna było fikcją wymyśloną przez scenarzystów, niedawno stało się prawdą. Grupa naukowców i wynalazców zbudowała roboty, które następnie zostały przez nich poprowadzone do walki. Ta demonstracja pokazała, jak ogromne możliwości ma współczesna robotyka.

sztuczna inteligencja

Jeszcze kilkanaście lat temu pojęcie „sztucznej inteligencji” kojarzyło się przede wszystkim z filmami science fiction z lat 80. i 90. oraz z Terminatorem. Również współcześnie, ten termin wielu osobom podsuwa wizje skonstruowanych w fabrykach robotów wyglądających jak ludzie. Okazuje się, że taka wizja wcale nie jest odległą mrzonką.

Go to top
Template by JoomlaShine