Endermologia – najczęstsze pytania

Szukając odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące endermologii prawdopodobnie wpisałaś w wyszukiwarkę frazę: “endermologia sosnowiec” i nie znalazłaś wielu odpowiedzi. Dlatego też napisaliśmy ten artykuł – aby dać Ci wszystkie informacje, jakie możesz potrzebować – nie tylko o endermologii, ale o medycynie estetycznej ogólnie.

Jak należy przygotować się do zabiegu endermologii?

Pij dużo wody. Pomoże to Twojemu organizmowi pozbyć się tłuszczu i toksyn uwolnionych z komórek podczas masażu poprzez oddawanie moczu.

 

Ponadto – ćwicz przed i po zabiegu, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Chociaż lipo-masaż może działać nawet jeśli nic nie robisz, możesz zobaczyć szybsze i lepsze wyniki, jeśli prowadzisz aktywny i zdrowy tryb życia. Nawet lekka lub umiarkowana aktywność może zrobić różnicę.

 

Czy są jakieś efekty uboczne zabiegu endermologii?

Endermologia może pochwalić się brakiem efektów ubocznych. Jest to dość łagodny zabieg. Większość osób opisuje to uczucie jako relaksujący masaż. Możesz odczuwać wibracje rolek.

 

Pierwsze kilka sesji może być nieco bolesne, w zależności od tego, jak bardzo jesteś wrażliwa i jak duży jest cellulit na danym obszarze. Silniejsze partie skóry mogą być nieco niewygodne.

 

Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa, może pojawić się lekkie zasinienie skóry spowodowane głębokim masażem. Powinno to ustąpić wkrótce po sesji.

 

Reklama: endermologia sosnowiec

Endermologia – ile sesji potrzebuję?

To również zależy od osoby. Idealnie zalecane jest 10 do 20 sesji w tempie 1 do 3 sesji po 35 do 50 minut tygodniowo.

 

Następnie zalecana jest jedna sesja w miesiącu, aby utrzymać rezultaty.

 

Endermologia – czy rezultaty są trwałe?

Jak dotąd nie stwierdzono, aby jakiekolwiek zabiegi na cellulit były trwałe. Rezultaty endermologii utrzymują się jednak dość długo.

 

U większości osób utrzymują się do 6 miesięcy. Utrzymają się lepiej, jeśli będziesz prowadzić zdrowy tryb życia z umiarkowanymi, regularnymi ćwiczeniami.

 

Zabiegi uzupełniające raz w miesiącu po pierwszym zabiegu pomagają utrzymać ujędrnioną skórę.

Previous post Radiofrekwencja Mikroigłowa – co się dzieje po zakończeniu zabiegu
Next post Zrozumienie różnych rodzajów zabiegów kosmetycznych na twarz