Licówki zmieniają Twój uśmiech na lepsze

Licówki mogą zmienić wygląd Twojego uśmiechu. Ta opcja leczenia polega na trwałym przyklejeniu niestandardowych ulepszeń w kształcie zębów do przednich stron zębów. Licówki kosmetyczne maskują różne rodzaje niedoskonałości zębów, w tym zęby zużyte, złamane i przebarwione. Licówki mogą sprawiać wrażenie pozbawionego skaz, białego i prostego uśmiechu. Sprawdź: Technik dentystyczny Bydgoszcz

Licówki kosmetyczne służą do maskowania niedoskonałych zębów. Są zbudowane z porcelany, która jest bardzo realistycznym materiałem wzmacniającym i odbudowującym strukturę zębów. Porcelana występuje w wielu odcieniach koloru zębów i jest szkliwiona, dzięki czemu odbija światło tak, jak robi to zmineralizowana struktura zęba.

Oprócz tego, że są wykonane z naturalnie wyglądającej porcelany, licówki kosmetyczne są wykonane z bardzo dokładnymi wymiarami, dzięki czemu idealnie pasują do wyjątkowej anatomii jamy ustnej danej osoby. Jeśli licówki porcelanowe są za grube lub za duże, nie będą wyglądać naturalnie. Dlatego każda licówka jest dopasowana do konkretnego zęba.

Chociaż licówki porcelanowe wymagają nieznacznej zmiany struktury zęba, nie jest to zabieg inwazyjny. Proces układania licówek trwa dwie wizyty. Wykonywane są obrazy diagnostyczne, aby pomóc dentystom określić właściwe specyfikacje dla każdej licówki. Te specyfikacje i zdjęcia są wysyłane do laboratorium dentystycznego, aby technicy mogli wykonać licówki. Przed założeniem licówek delikatnie wytrawia się zęby, aby nadać im szorstkość. Ta część procesu osadzania jest ważna, ponieważ pomaga klejowi przylegać do naturalnej struktury zęba.

Previous post Jakie badania przeprowadza lekarz medycyny pracy?
Next post Czego potrzebuje firma, aby wysłać Cię do windykacji?